התקשרו עכשיו
 
073-7795530
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
ארט קאר בע"מ
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתקן אופניים לרכב

 

נסיעה באופניים היא ספורט אהוב ופופולארי. אבל לא תמיד יש לנו את האפשרות לצאת לרכיבה. אולי כי אין לנו בסביבה מסלולים מאתגרים, אולי כי נמאס לנו מהאזור המוכר וכן הלאה. במצבים כאלו ההמלצה תהיה להכיר אזורים חדשים ומרוחקים יותר, ולהגיע אף לפארקים גדולים ולאזורים נרחבים בהם ניתן לרכוב וליהנות בחיק הטבע. אבל כאן אנחנו מגלים קושי טכני – כיצד נוכל להגיע עם זוגות האופניים שלנו למקום הרצוי? ככל שהמקום רחוק יותר הנסיעה עד אליו באופניים אינה אפשרית. כי עד שנגיע לגשר, כבר נהיה עייפים מכדי לחצות אותו.


לצאת עם רכב + אופניים

הפתרון הוא לצאת לנסיעה עם כלי רכב על מנת להגיע למקום הרצוי. בבואנו לשטח נוכל להחנות את הרכב, לפרוק את האופניים ולהתחיל ברכיבה. זה אפשרי ובהחלט נוח, אם כי כדי להוציא את התוכנית הזו אל הפועל, עלינו להצטייד עם מתקן אופניים לרכב.


מהו מתקן אופניים לרכב?

זוג אופניים גדולים כמובן לא יכול להיכנס אל הרכב פנימה. כיצד ניקח אותו אתנו? הפתרון מוצע בדמות מתקן אופניים לרכב. מדובר על מתקן ייעודי שמחברים אותו לרכב הפרטי, ואליו מחברים את האופנים. הפתרון הזה זמין ונוח ביותר, והוא בהחלט פותר את הבעיה המדוברת. כאשר יש לנו על הרכב מתקן אופניים מותקן ונוח, נוכל להעמיד את זוגות האופניים ולקבע אותם כראוי, ולצאת לדרך.


כיצד נבחר מתקן אופניים לרכב?

בעולם אביזרי הרכב יש מגוון רחב של מוצרים, ואינספור סוגים של פריטים. גם בעניין בחירה של מתקן לאופניים נגלה כי יש אפשרויות שונות שמוצבות בפנינו, ואנחנו אלו שצריכים להחליט מה מתאים לנו ואיזו אופציה תהיה טובה ונוחה מכולם. הבה ונמנה את הפרמטרים שיכוונו אותנו לקראת בחירה נכונה:

  • איכות המוצר – תמיד חשוב לנו להיות בטוחים כי אנחנו בוחרים מוצר ברמת איכות טובה. דהיינו, מוצר שנשמר היטב, אינו מתבלה וממלא תפקידו נאמנה.
  • אופן ההתקנה – מתקן אופניים הוא אביזר שמתקינים אוו על כלי הרכב בעת הצורך, ומסירים אותו כאשר הוא אינו מגיע לידי שימוש. חשוב לנו לבדוק כיצד מתקינים אותו, והאם נוכל להתקין ולהסיר אותו בקלות לכלי הרכב שלנו.
  • הקיבולת שלו – עלינו להיות מודעים למספר זוגות האופניים אותם נרצה לשאת. יש מתקני אופניים לזוג אחד, וכן מתקנים שמתאימים לנשיאה של מספר זוגות בו זמנית. הבחירה שלכם תלויה כמובן במספר הנוסעים וכמות זוגות האופניים שיש ברשותכם.
  • מחיר – רכישת מתקן לאופניים ובחירה מושכלת תלויה כמובן גם במחיר. אמנם אם אתם עתידים לעשות שימוש מסיבי במוצר, נכון לשלם עליו גם מחיר יקר. אך אם השימוש מועט ולא רציף, אין סיבה לרכוש מוצר במחיר יקר מידי.
  • אחריות – כאשר היצרן נותן לנו אחריות על המוצר, אנחנו יכולים להיות רגועים בדבר רמת האיכות שלו. כך אנחנו יודעים שיש לנו אל מי לפנות במקרה של תקלה או נזק.