התקשרו עכשיו
 
073-7795530
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
ארט קאר בע"מ
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וו גרירה לרכב בצפון

גיליתם שהרכב שלכם צפוף מדי בשביל הצרכים שלכם, ולכן החלטתם לקנות נגרר לרכב שלכם. אבל חשוב לדעת שלא בכל מסתיימת הקנייה, כי כדי לחבר אותו לרכב שלכם, יהיה עליכם להתקין לו וו גרירה, כדי שהנגרר יישאר מחובר לרכב בצורה בטוחה לאורך הנסיעה ולא חלילה יתנתק מרכבכם ויגרום לתאונה.

ארת קאר בע"מ מייבאת את ווי הגרירה האיכותיים של חברת IMIOLA, וברשותה אישור לעסוק בייבוא ובהתקנה של ווי גרירה מטעם משרד התחבורה כנדרש בחוק.

 
 
Audi
 
 
 
BMW
 
BMW
 
 
 
CHEVROLET
 
 
 
Citroen
 
 
 
Dacia
 
 
 
Fiat
 
 
 
Ford
 
 
 
HONDA
 
 
 
Hyundai
 
 
 
Isuzu
 
 
 
Iveco
 
 
 
Mazda
 
 
 
MITSUBISHI
 
 
 
NISSAN
 
 
 
Renault
 
 
 
OPEL
 
 
 
SEAT
 
 
 
SsangYong
 
 
 
SKODA
 
 
 
Subaru
 
 
 
Suzuki
 
 
 
TOYOTA
 
 
 
VOLKSWAGEN
 
 
 
VOLOVO
 
 
 
CHREYSLER
 
 
 
Kia
 
Kia
 
 
 
Peugeot
 
 
 
Jeep
 
 
 

התקנת ווי גרירה לרכב

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ווי גרירה ומנשאים וחשוב לבחור את זה שדרוש יצרן הרכב הספציפי שלכם. מעבר לכך, חשוב להתאים אותו למשקל שמעוניינים לגרור ולפעולה הספציפית שמעוניינים לבצע. כמו כן חשוב להתאים אותו לסוג הרכב (פרטי, מסחרי, שטח, משאית וכדומה).


בין סוגי הווים שתוכלו למצוא בשוק כיום:

  • ווים ללא חורים
  • וו גרירה סטנדרטי / נשלף לגרירת משקל של עד 750 ק"ג
  • וו גרירה משולב לגרירת משקל של יותר מ- 750 ק"ג
  • פגוש עם וו גרירה built in

טיפים חשובים להתקנת ווי גרירה ומנשאים

במהלך התקנת ווי גרירה לרכב, חשוב לוודא כמה פרטים חשובים:


  • ודאו שלוו הגרירה יש שקע חשמלי עם 13 פינים
  • ודאו שוו התקינה אינו מסתיר את לוחית הרישוי
  • ודאו שקיים מספר מרחק בין כדור הריתום לבין הקרקע

התקנת וו גרירה אצל חברה מקצועית ומורשית מטעם משרד התחבורה, יכולה להבטיח לכם שקט נפשי ואת הביטחון לדעת שהמוצר יותקן כראוי ובאופן בטיחותי, בהתאם לדרישות החוק.

חברת IMIOLA – ווי גרירה איכותיים

בארט קאר פועלים בראש ובראשונה על מנת לדאוג לבטיחותכם, ולכן החברה אינה מתפשרת על האיכות. החברה מייבאת באופן בלעדי, משווקת ומתקינה את ווי הגרירה האיכותיים של המותג הפולני IMIOLA, הנודע בשל אמינותו ועמידותו בתקנים אירופאיים מחמירים.

מתקינים רק אצל חברה מורשית ומקצועית

וו גרירה שאינו מותקן כראוי עלוי להתנתק מהרכב שלכם, לגרום לו נזק וחלילה לפגוע בכם, באנשים היקרים ללבכם, בנהגים ובנוסעים אחרים וכמובן גם ברכוש שלכם ושל אחרים. לכן חשוב לפנות לגורם מקצועי, במטרה למנוע תאונות ולהבטיח נסיעה בטיחותית.

החוק קובע שכל רכב עם מנוע של יותר מ- 900 סמ"ק רשאי להתקין ווי גרירה ברכבו (למעט מספר דגמים יוצאי דופן). כמו כן חשוב לדעת שווי גרירה צריכים לעבור תחזוקה שוטפת כדי להשתמש בו לאורך זמן. בארט קאר מתקינים ווי גרירה ומנשאים לכל סוגי הרכבים, בהתאם להוראות היצרן ובהתאם לתקנות משרד התחבורה.


החברה המובילה בהתקנת ווי גרירה בצפון

כבר שנים רבות שחברת ארט קאר מתקינה לכל תושבי הצפון ווי גרירה איכותיים ומנשאים בטיחותיים, המסייעים להם לנייד בקלות וביעילות את הציוד שלהם ממקום למקום. כחברה מובילה בתחומה יש בידנו ניסיון רב בהתקנת ווים, מנשאים ואביזרי רכב נוספים, ולקוחותינו נהנים משירות מהיר וממוקד.

המומחים שלנו תמיד עומדים לרשותכם! נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי כדי להתאים לכם את ווי הגרירה האידיאליים בשבילכם. מוזמנים להגיע אלינו עם הרכב בכל עת וליהנות משירותי התקנה שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.