התקשרו עכשיו
 
073-7795530
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
ארט קאר בע"מ
 
 
 
 
 לסל הקניות
 
 
 
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אביזרים לנגררים ועגלות

מאז ומעולם בני האדם חיפשו פתרונות לבעיה שהיתה מציקה להם מדי יום ביומו: איך להעביר סחורה וציוד אישי או מסחרי מנקודה אחת לאחרת. כיום ישנם לא מעט פתרונות שנועדו לספק פתרון לבעיה זו. אחד מהפופלריים שבהם הוא ללא ספק שימוש בעגלות גרירה. אלא שכדי להשתמש בהן באופן אפקטיבי, חשוב להתאים לה אביזרים לעגלות.

סוגי אביזרים לעגלות

עגלות הן פתרון מאוד שימושי שיכול לשמש אותנו לטווח הארוך. יש להן יתרונות רבים: הן חוסכות בזמן, הן חוסכות בעלויות הובלה, הן שומרות על הרכב מפני פגיעות העלולות לנבוע משינוע הציוד על גבי הריפוד או תא המטען ועוד. על מנת ליהנות מכל היתרונות האלה חשוב להצטייד עם אביזרים לעגלות.

  • חשמל לעגלות - הודות לחיבור פשוט בעזרת וו גרירה וכבל חשמלי, תהליך השינוע הופך להיות פשוט יותר מאי פעם.
  • פנסים לעגלות – לעגלה ישנם זוג פנסים אחוריים, אשר פועלים בסינכרון מושלם עם אורות האיתות של הרכב, בכל פעם שמתבצעת פנייה. אביזרים אלו חשובים מאוד לשמירה על בטיחותו של הנהג ולכל מי שנוסע בקרבתו.
  • גלגלים לעגלות – הגלגלים שמחוברים לעגלה כמובן תורמים משמעותית ליכולתה לנסוע, ובלעדיהם בעצם העגלה היתה נגררת על הרצפה ויתכן כי תהליך השינוע היה הופך להיות למסורבל ואפילו לבלתי אפשרי.
  • כפות ריתום –הן מזכירות במראה שלהן שדכן, וכשמן כן הן - מסייעות לרתום או "לקשור" את העגלה לרכב עצמו.
כמו כן תוכלו למצוא אצלנו: מתאם ישן-חדש, תקעים ושקעים לרכבים, מחזירי אור גדולים וקטנים להדבקה ועוד מגוון רחב של אביזרים לעגלה במחירים שמתאימים לכל כיס.


תוספים משלימים

לפעמים צריך להוסיף או להחליף אביזרים לעגלה במטרה לחדש אותה או לשדרג אותה, כדי שנוכל ליהנות מנוחות מקסימלית בזמן שאנחנו משתמשים בה. אבזור שכזה יכול גם לסייע לנו להעמיד חפצים בצורה נוחה יותר, או להוביל חפצים כבדים ללא חשש. גם סגירתה או פתיחתה של העגלה יכול לעזור לנו במקרים מסוימים, ובמיוחד בזמן עונות הגשמים. את כל השירותים האלה תוכלו כמובן לקבלת אצלנו בארט קאר.

איך לבחור אביזרים לעגלות?

כיום, קיימות בשוק מגוון עגלות גרירה, ובהתאם לכך כל מיני פתרונות שמאפשרים לנו ליהנות ממנה בדרך המותאמת ספציפית לצרכים המיוחדים שיש לנו. על מנת שתרכשו את המוצרים שבאמת אתם צריכים, כדאי מאוד להתייעץ עם צוות מקצועי ומנוסה. הצוות שלנו מתחשב בפרמטרים כמו נושא הבטיחות שלכם ושל בעליה, התחשבות בגובה העגלה ביחס לכביש, מבנה העגלה (תפוחה, סגורה או פתוחה למחצה), משקלה והמטרה שאליה היא מיועדת.

אצלנו בארט קאר תמצאו מגוון רחב אביזרים לרכב: מקשתות העמסה לטנדרים ונגררים, דרך ווי גרירה, מנשאים וגגונים וכמובן מגוון רחב של אביזרים לעגלות ומוצרים נלווים שיהפכו לכם כל נסיעה לנוחה ולבטוחה יותר מאי פעם. התקשרו אלינו לפרטים נוספים: 072-3295650.